Články

tabuľkové | katalógové | tlač

WORKSHOPY

Absolvovala som workshopy pre predajcov Chalk Paint™ priamo pod vedením Annie Sloan v Oxforde, veľmi rada Vám odovzdám získané znalosti a informácie, aby ste mohli s týmito úžasnými farbami pracovať sami a robiť si radosť pri oprave a prerábaní Vášho domova.

 

Zoradiť podľa: NázovKatalóg. čísloVýrobcaCena

Workshop Pokročilé techniky 26.2.
Workshop základný 26.3.
Workshop Premaľuj si nábytok 9.4.
Workshop Pokročilé techniky 26.2. Workshop základný 26.3. Workshop Premaľuj si nábytok 9.4.

Kreatívny kurz je určený pre všetkých, ktorí už zvládli základné techniky s farbami Chalk Paint™. Vyskúšate si pokročilé techniky, ktoré Vám pomôžu zdokonaliť vaše projekty a pokúsime sa inšpirovať vašu kreativitu. Na doske si odskúšate – dekupáž, prácu so šablónami, pozlátenie, transfer obrázku a krakelovanie.

V cene je zahrnutý všetok materiál na workshope (farby, vosky, lepidlá, obrázky, metalické fólie, craquelleur), cvičná doska, na ktorej si všetky techniky odskúšate  a ktorú si po skončení môžete vziať domov, ľahké občerstvenie.

Kapacita max. 5 osôb, prihlásiť je potrebné každú osobu osobitne. Poplatok za kurz je za jednu dospelú osobu. Prosíme, aby ste so sebou nebrali svoje ratolesti, pretože to môže pôsobiť rušivo na ostatných účastníkov kurzu. Ďakujeme za pochopenie.

 

workshop s farbami Annie Sloan kde Vám predstavím tieto farby, naučíte sa základné techniky ich použitia, prezradím Vám zopár tipov ako pracovať s farbami.
Základné techniky:
• patinu pomocou dvoch náterov
• efekt starého náteru pomocou voskov (biely, čierny, tmavý)
• popraskaný náter, ťahy štetca
• lazúrovanie
• technika „wash“ pomocou viac náterov
Všetky techniky si odskúšate na drevenej cvičnej doske, ktorú si po skončení môžete vziať domov. Na tento kreatívny workshop nie sú potrebné žiadne znalosti, či skúsenosti s maľovaním.

Tento kreatívny kurz Vám ponúka možnosť namaľovať si svoj vlastný prinesený kúsok nábytku pod naším vedením a s našou pomocou. Všetky základné techniky vysvetlím a ukážem na hotových namaľovaných kúskoch nábytku a vy si namaľujete svoj prinesený kúsok. Môže to byť  stolička, nočný stolík, stolček, konferenčný stolík, malá skrinka, menšia komoda, polička a pod. Podmienkou je, aby ste nábytok vedeli odniesť samostatne a aby nebol príliš veľký (nech to nie je ani príliš malé, potom radšej prineste dva malé kúsky)…tak aby ste ho stilhli namaľovať do 4 hodín:). Na workshop nie sú potrebné žiadne znalosti, či skúsenosti s maľovaním a nie je ani potrebné absolvovať Základný Workshop, určite to však odporúčame. Výhodou je, že môžete použiť akékoľvek množstvo odtieňov, robiť dekupáž, pracovať so šablónou, či nábytok si dozdobiť niektorou z metalických fólii. Teší sa veľkej obľube.

V cene je zahrnutý všetok materiál na workshope (farby, vosky, štetce, šablóny, obrázky a potreby na dekupáž, lepidlá, metalické fólie), občerstvenie, poradenstvo pri ďalšej práci s farbami. Ako darček od nás získate paletu farieb urobenú reálnymi farbami a „miešatko farieb“ zadarmo. 

65.00 € (s DPH)
60.00 € (s DPH)
70.00 € (s DPH)