Články

tabuľkové | katalógové | tlač

WORKSHOPY

 

Absolvovala som workshopy pre predajcov Chalk Paint™ priamo pod vedením Annie Sloan v Oxforde, veľmi rada Vám odovzdám získané znalosti a informácie, aby ste mohli s týmito úžasnými farbami pracovať sami a robiť si radosť pri oprave a prerábaní Vášho domova.

 

 

 

Zoradiť podľa: NázovKatalóg. čísloVýrobcaCena

Workshop Pokročilé techniky 10.10.
Workshop základný 2.10.
Workshop Pokročilé techniky 10.10. Workshop základný 2.10.

Kreatívny kurz je určený pre všetkých, ktorí už zvládli základné techniky s farbami Chalk Paint™. Vyskúšate si pokročilé techniky, ktoré Vám pomôžu zdokonaliť vaše projekty a pokúsime sa inšpirovať vašu kreativitu. Na doske si odskúšate – dekupáž, prácu so šablónami, pozlátenie, transfer obrázku a krakelovanie.

V cene je zahrnutý všetok materiál na workshope (farby, vosky, lepidlá, obrázky, metalické fólie, craquelleur), cvičná doska, na ktorej si všetky techniky odskúšate  a ktorú si po skončení môžete vziať domov, ľahké občerstvenie.

Kapacita max. 5 osôb, prihlásiť je potrebné každú osobu osobitne. Poplatok za kurz je za jednu dospelú osobu. Prosíme, aby ste so sebou nebrali svoje ratolesti, pretože to môže pôsobiť rušivo na ostatných účastníkov kurzu. Ďakujeme za pochopenie.

 

workshop s farbami Annie Sloan kde Vám predstavím tieto farby, naučíte sa základné techniky ich použitia, prezradím Vám zopár tipov ako pracovať s farbami.
Základné techniky:
• patinu pomocou dvoch náterov
• efekt starého náteru pomocou voskov (biely, čierny, tmavý)
• popraskaný náter, ťahy štetca
• lazúrovanie
• technika „wash“ pomocou viac náterov
Všetky techniky si odskúšate na drevenej cvičnej doske, ktorú si po skončení môžete vziať domov. Na tento kreatívny workshop nie sú potrebné žiadne znalosti, či skúsenosti s maľovaním.
65.00 € (s DPH)
60.00 € (s DPH)