Články

Vianoce 2017 - Čas mieru a pohody

Už sa blíži ten čarovný čas keď začneme zdobiť a chystať naše domovy na najkrajšie sviatky v roku. Aj u vás je to tak, že aj keď máte vianočných ozdôb viac než dosť - ani tentoraz neodoláte a kúpite si aspoň nejakú malú vianočnú dekoráciu?

Vianoce 2015

Aké ozdoby na vianočný stromček u vás pre rok 2017 zvíťazia?

Kto by odolal krásnym ozdobám na vianočný stromček - my sme si tento rok vybrali ozdoby v klasickom štýle a náš stromček budú zdobiť vianočné dekorácie striebornej, bielej či zlatej farby.

GUĽA PRIEHĽADNÁ Guľa zlaté vločkyŠIŠKA BIELA 

Dáte prednosť adventnému vencu alebo vianočnému vencu?

A čo adventné vence - jednoducho si ich môžete vyrobiť z obyčajného prúteného venca, na ktorý položíte adventný svietnik, prizdobíte drevenými ozdobami, živými vetvičkami napríklad z jedličky, stuhou a originálny veniec je na svete. Veľmi populárne sú aj vianočné vence, ktoré sa zavesia zo stropu, stačí si vybrať obľúbenú farbu vianočného venca - biely, zlatý, strieborný,... a ozdobiť ho klasickými ozdobami na vianočný stromček - stuhou, prípadne svetelnou reťazou. Takýto vianočný veniec je veľmi vďačnou dekoráciou, lebo po odzdobení poslúži aj na bežný deň, či iné sviatky.

VENIEC 45 CM   VENIEC 30 CMVENIEC GOLDEN CROWN

 

Nezabudnite tiež na ozdobné vence

Nesmieme zabudnúť ani na ozdobné vence na vchodové dvere - tu sa fantázii medze naozaj nekladú. Použiť môžete prútený veniec, veniec z vetvičiek, šišiek, použitých korkových zátok a podobne. Vianočný veniec môžeme zdobiť drobnými ozdobami, vločkami, guličkami, šiškami, umelými jabľčkami, farebnými hviezdičkami, dozdobíme slávnostnou stuhou a je to.

VENIEC ZÁVESNÝ STRIEBORNÝ      VENIEC ZÁVESNÝ BIELY

Vianoce tu sú hlavne pre deti

Ak máte malé deti, určite ich potešia doma vyrobené dekorácie s vianočnými ozdobami v tvare Mikuláša, vianočného perníčka, sánok alebo rôznych rozprávkových postavičiek. Detské očká sa určite rozžiaria aj pri pohľade na sklenené gule s malými zasneženými vianočnými stromčekmi, sobíkmi a Mikulášom.

KONÍK NA KOLIESKACHANJEL SO SRDCOMSANTA NA SOBÍKOVISANTA RETRO

 ANJELIK V ČIAPKE

KORČULE VIANOČNÁ DEKORÁCIA

 

Možností na vianočnú výzdobu je obrovské množstvo a je len na vás v akom duchu budú tento rok Vianoce vo vašom príbytku. Prajeme vám krásne Vianoce 2017!